.

.

نون و قلم نبی است و مایسطرون حسین
طاق فلک علی است به عالم ستون حسین
خلقت تمام حضرت زهراست خون حسین
هستی تمام ظاهر و مافی البطون حسین
با یک قیامت است هم الغالبون حسین
در این قیام نقطه پرگار زینب است

قــلـــمـــکـــده

وبلاگ-کد لوگو و بنر

۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

شبکه اسلامی یا مجیر به حق یکی از فرهنگسازترین سایت های مذهبی است که با ایجاد فضایی جذاب و رقابتی، طالبان حکمت و فرهنگ اسلامی را به خود می خواند. این سایت با ارائه ی مطالب ناب دینی ضمن آموزش محتوای مذهبی، با برگزاری مسابقه از محتوای مذکور و اعطای اقامت رایگان در مشهد مقدس به عنوان هدیه ی برندگان، جوی معنوی و عرفانی بر پایگاه خود حاکم نموده است. از دیگر ویژگی های این سایت به روز شدن به موقع و ارائه ی مطالبی دقیق و فکر شده است نه هر مطلب سطحی و دم دستی.

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۳ ، ۰۱:۱۲
علی اصغر جاویدپرور

"سالک ایرانی" سلمان فارسی، بزرگ مردی که فخر تشیع است و در آسمان علم و ایمان چون خوشیدی تابان درخشش خود را بر زمینیان تحفه می کند. صحابی راستین پیامبر و یار غار اشرف الاوصیا که از کرامت مولایش به علم اول و آخر چیره شد و به مقام منا اهل البتی نائل آمد. کتاب سالک ایرانی اثر حسین جعفری به معرفی یکی از برترین الگوهای عالم تشیع می پردازد و شربت لذت آفرین زهد و پارسایی این شجاع مرد پا به رکاب مولا علی و این شیر بیشه ی حق و عدالت را به خوانندگان می نوشاند.

این کتاب را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ مرداد ۹۳ ، ۰۲:۰۰
علی اصغر جاویدپرور

جالب است تا ساعت پنج بعد از ظهر روز جهانی قدس، رسانه های صهیونیستی مدعی آزادی بیان با سانسور گسترده، بر روی راهپیمایی میلیونی ملت ایران چشم بستند!


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۳ مرداد ۹۳ ، ۱۷:۲۰
علی اصغر جاویدپرور